Titles you rated
Twin PeaksRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
HauntedRated ★ 3.0
HauntedRated ★ 3.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.0
The OARated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The OARated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5