Movies
Ratings
755
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
WishRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5