Movies
Ratings
248 Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 0.5 Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 0.5
 The InvasionRated ★ 3.5 The InvasionRated ★ 3.5
 She's the ManRated ★ 3.0 She's the ManRated ★ 3.0
 The Prince & MeRated ★ 3.0 The Prince & MeRated ★ 3.0
 It's a Boy Girl ThingRated ★ 1.0 It's a Boy Girl ThingRated ★ 1.0
 Rough NightRated ★ 4.0 Rough NightRated ★ 4.0
 What Women WantRated ★ 2.0 What Women WantRated ★ 2.0
 What a Girl WantsRated ★ 2.5 What a Girl WantsRated ★ 2.5
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
 A Man Called OveRated ★ 5.0 A Man Called OveRated ★ 5.0
 Midsommar Director's CutRated ★ 4.0 Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
- Green LightRated ★ 0.5
 The ThievesRated ★ 3.5 The ThievesRated ★ 3.5
 HelplessRated ★ 3.0 HelplessRated ★ 3.0
 The HandmaidenRated ★ 3.5 The HandmaidenRated ★ 3.5
 UpRated ★ 2.5 UpRated ★ 2.5
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
 GhostbustersRated ★ 3.5 GhostbustersRated ★ 3.5
 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0