Series
Ratings
19
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5