Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5