Series
Ratings
11
The RebelRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.0