Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 2.5
Look AwayRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5