Titles you rated
The Woman Who RanRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Night and FogRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MinariRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
The ChaperoneRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5