Series
Ratings
45
Reply 1988Rated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5