Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
RealRated ★ 0.5
Cars 3Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0