Titles you rated
Kick-AssRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 1.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 1.5
TMNTRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 2.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Saw 3DRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0