Titles you rated
LegendRated ★ 4.0
Lost GirlsRated ★ 3.0
LovingRated ★ 2.5
Lazy Hazy CrazyRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.0
The Burning PlainRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.5
WombRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
Young & BeautifulRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0