Titles you rated
Crimson PeakRated ★ 4.5
PolaroidRated ★ 4.5
It Comes at NightRated ★ 3.5
PyewacketRated ★ 2.5
The SilenceRated ★ 5.0
AwokenRated ★ 3.0
A Dark SongRated ★ 4.5
Book of BloodRated ★ 5.0
The TouristRated ★ 4.0
The Ninth GateRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 4.5
A Haunting at Silver FallsRated ★ 4.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 4.5
The Girl Who Played with FireRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Angel of MineRated ★ 4.0