Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
LastRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0