Movies
Ratings
376
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
FriendRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
Tune in for LoveRated ★ 0.5
The Current WarRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5