Series
Ratings
10
Why Women KillRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0