Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0