Series
Ratings
10
Good DoctorRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0