Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0- GintamaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0