Movies
Ratings
56
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Mourning GraveRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5