Movies
Ratings
24
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0