Movies
Ratings
92
The Parent TrapRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.5