Movies
Ratings
15
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0