Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0