Movies
Ratings
574
Extreme JobRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0