Movies
Ratings
101
AssassinationRated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
My WayRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
Fortune SalonRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 2.0
CrankRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 4.5