Series
Ratings
48
Bloody MondayRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 1.5- GokusenRated ★ 4.0
- 쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 1.5
- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.5
iCarlyRated ★ 2.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
NikitaRated ★ 3.5