Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5