Series
Ratings
32
Green RoseRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5