Movies
Ratings
254
Red CliffRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0