Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Mengfei Comes AcrossRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0