Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0