Series
Ratings
112
Tales of the BizarreRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- プライドRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Golden CrossRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 5.0
HERO2014Rated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0