Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0