Titles you rated
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
A Quiet DreamRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0