Movies
Ratings
89
HerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0