Series
Ratings
97- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0- BossRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 3.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
VRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0