Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
First PositionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.5
The Tree of LifeRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0