Series
Ratings
64
GoblinRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0