Series
Ratings
40
Reply 1988Rated ★ 1.5
High KickRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 0.5
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0
MaskRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5