Movies
Ratings
60
Monsters UniversityRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 5.0