Movies
Ratings
48
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 5.0
Man UpRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0