Series
Ratings
22
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0