Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5