Movies
Ratings
518
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5