Series
Ratings
12
I Am SoloRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0- SpacedRated ★ 4.0
- SpacedRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Butcher BarberRated ★ 2.0