Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 3.0
NetworkRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
HiddenRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0