Series
Ratings
14
Empress KiRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Shining RomanceRated ★ 2.5- BaekmagojiRated ★ 3.0
Tenchu: Ninja of JusticeRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5- Palace of DreamsRated ★ 3.0
- The Fugitive LawyerRated ★ 3.5
- 모토카레Rated ★ 3.0