Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5