Titles you rated
Master's SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0